Mano krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.

Vilko takas

Tapkite mūsų facebook draugais

karine-apranga-fb

 

Apie karineapranga.lt

                 Apie mus

       Mūsų e - parduotuvė www.karineapranga.lt įsteigta, siekiant pateikti pirkėjui kokybišką, funkcionalią ir laiko išbandytą prekę už prieinamą kainą.

        www.karineapranga.lt parduotuvėje prekiaujame naudota, nauja karine ir kitų jėgos tarnybų naudojama avalyneaprangaekipuote

       Norėdami išlaikyti jau sėkmingai veikiančios įmonės tradicijas, UAB "Kariukas" komanda siūlys www.karineapranga.lt pirkėjams kokybišką, profesionalams gaminamą karinę aprangą, karinę avalynę ir ekipuotę.

           Esminiai karineapranga.lt privalumai

  1. e-parduotuvė www.karineapranga.lt prekiauja savo sandėliuose turimomis prekėmis.

  2. e-parduotuvėje www.karineapranga.lt rasite kokybišką aprangą ir ekipuotę, skirtą profesionalams, už geriausią kainą.


                Kodėl pas mus verta pirkti

        1.    Mes apžiūrime ir patikriname kiekvieną prekę prieš ją parduodami, kad jums patektų tik kokybiškos prekės.  

        2.    Jeigu jums netiktų įsigytų drabužių ar avalynės dydis, mes juos pakeisime į Jums tinkamą, arba grąžinsime pinigus, jei neturėsime jums tinkamo dydžio. 

        3.    Mes visuomet pasirengę Jums patarti ir tai jums nieko papildomai nekainuos.

       P.S. Tačiau prekiaujant ne nauja ir nauja karine apranga, karine avalyne ir ekipuote kartais pasitaiko taip, kad net apžiūrėjus siunčiamą prekę, pirkėjui yra išsiunčiama prekė su kažkokiais defektais. Tokiais atvejais, prašome pirkėjus kreiptis www. karineapranga.lt nurodytais kontaktais. Norime pabrėžti, kad visais tokiais atvejais problemos yra sprendžiamos. 


             Parduodamą karinę aprangą, karinę - taktinę avalynę ir ekipuotę, bei įrangą skirstome į tris grupes

      1. Nauja – karinė apranga, karinė avalynė, ekipuotė ir įranga, kuri yra nauja, originalioje pakuotėje arba be pakuotės. Nei karto nebuvo dėvėta, avėta ar kitaip naudota pagal funkcinę paskirtį.

      2. Mažai dėvėta - karinė apranga, taktinė ir karinė avalynė, ekipuotė ir įranga, kuri buvo naudota pagal paskirtį trumpą laiką, be didelių nusidėvėjimo požymių.

     3. Dėvėta - karinė apranga, kareiviška avalynė, amunicija – ekipuotė, bei kita įranga, kuri buvo naudota pagal paskirtį, tačiau nėra ribojančių tolesnį panaudojimą pagal funkcinę paskirtį veiksnių. Karinė apranga, kariška avalynė ir ekipuotė yra be defektų ar pažeidimų.

    P.S. Norėdami išlaikyti žemą rinkos kainą ir perduoti pirkėjui prekę neslepiant jos tikrosios būklės, e-parduotuvės www.karineapranga.lt darbuotojai negerina gaunamų prekių būklės, nekeičia ekipuotės dalių, neplauna karinės aprangos, „nevaksuoja“ karinės avalynės norėdami paslėpti trūkumus. Taipogi, kai kuri apranga ir ekipuotė turi ribotą skalbimų skaičių ir pirkėjas pats turėtų spręsti kada, ką ir kaip skalbti.

             Nuotraukose esantys prekių vaizdų atspalviai gali nežymiai skirtis nuo parduodamų prekių spalvos.

www.karineapranga.lt

www.vilkotakas.com

Visa, šiame puslapyje pateikiama informacija yra sukurta  www.karineapranga.lt administracijos. 

 

Dovanų kuponai

Naujienlaiškis