Mano krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.

Vilko takas

Tapkite mūsų facebook draugais

karine-apranga-fb

Bendruomenės apklausa

Ar Jus tenkina mūsų siuntų pristatymas Lietuvos paštu?

 

Apie karineapranga.lt

       •    Apie mus
       Mūsų e - parduotuvė www.karineapranga.lt atvėrė "duris" savo lankytojams 2012 metais. Parduotuvė įsteigta, siekiant pateikti pirkėjui kokybišką, funkcionalią ir laiko išbandytą prekę už prieinamą kainą.

       Siekdami susikoncentruoti ties kokybiška, konkurencinga apranga ir turizmui reikalinga įranga, karineapranga.lt prekiauja naudota, nauja karine ir kitų jėgos tarnybų naudojama avalyne, apranga, ekipuote. Mums yra labai svarbi Jūsų nuomonė ir atsiliepimai, tad kiekvieną prekę prieš išsiųsdami ją apžiūrime ir patikriname.
        Norėdami išlaikyti jau sėkmingai veikiančios imonės tradicijas, UAB "KF/SIK Vilko takas" komanda sieks patenkinti savo paslaugomis ir prekėmis visus karineapranga.lt pirkėjus, bei toliau stebins Jus savo išradingumu ir kompetencija parenkant pasiūlą.

       Esminiai karineapranga.lt privalumai:

1.  Visas turimas prekes karineapranga.lt į savo sandėlius Lietuvoje atsiveža iš užsienio tiekėjų.
2.  Prieš siūlydami prekes Jums:

Surenkame visą įmanomą informaciją  (gamintojų specifikacijos, vartojų atsiliepimai).

Išbandome patys.

Konsultuojamės su Lietuvos kariuomenės, policijos ir kitų jėgos struktūrų pareigūnais.

       Kodėl pas mus verta pirkti?


1.    Mes apžiūrime ir patikriname kiekvieną prekę prieš ją parduodami, taip užtikriname, kad jums patektų tik kokybiškos prekės.
2.    Jeigu jums netiktų įsigytų drabužių ar avalynės dydis, mes juos pakeisime į Jums tinkamą, arba grąžinsime pinigus, jei neturėsime jums tinkamo dydžio.
3.    Mes visuomet pasirengę Jums patarti ir tai jums nieko papildomai nekainuos.

       Apie prekes


       Dažnas iš mūsų savo darbinėje ar laisvalaikio veikloje susidūrėme su tokia problema, kai būnant toli nuo namų, gamtoje ar atsakingu momentu paveda neseniai įsigytas drabužis ar įrankis. Taip susiklostė, kad naudodamiesi asmeninių bandymų ir klaidų metodu supratome, jog patys universaliausi ir kokybiškiausi yra kariams skirti drabužiai, avalynė, bei kitos priemonės. Žinoma, galima atrasti labiau specializuotų prekių, bet jų kaina yra labai aukšta, o pritaikymo sritis paprastai būna labai jau specifinė ir siaura.
        Jeigu Jūs, kaip ir mes mėgstate leisti laisvalaikį gamtoje įvairiu oru ar ekstremaliose sąlygose, arba tai yra susiję su jūsų darbu, būtinai apsilankykite mūsų elektroninėje parduotuvėje ir įsigykite tinkamą bei praktišką rūbą ar apavą. Mes esame įsitikinę, kad tai padės jums sutaupyti daug laiko ir pinigų, bei nepatirti kartėlio dėl nekokybiškai pagamintų prekių.

 Savo prekiaujama aprangą, avalynę, ekipuotę, įrangą, amuniciją skirstome į tris grupes:

 
1. Nauja – apranga, avalynė, ekipuotė, įranga kuri yra nauja, gali būti supakuota originalioje pakuotėje. Nei karto nėra dėvėta, avėta ar kitaip panaudota pagal funkcinę paskirtį. 

2. Mažai dėvėta - apranga, avalynė, ekipuotė, įranga, kuri buvo naudota pagal paskirtį trumpą laiką.

3. Dėvėta - apranga, avalynė, ekipuotė, įranga, kuri buvo naudota pagal paskirtį, tačiau nėra ribojančių tolesnį panaudojimą pagal funkcinę paskirtį veiksnių.

Pagarbiai

http://www.karineapranga.lt/lt/#

www.vilkotakas.com

Visa, šiame puslapyje pateikiama informacija yra sukurta  www.karineapranga.lt administracijos. 

 

Dovanų kuponai

Naujienlaiškis