Scott dujų filtras Pro 2000 CF32 A2B2E2K2-P3.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

Nuolatinė kaina: 34,81 €

Special Price 12,99 €

AR

Trumpas aprašymas

Scott dujų filtras Pro 2000 CF32 A2B2E2K2-P3.

Patikimas greitai užsukamas su 40mm anga filtras apsaugantis nuo organinės ir neorganinės kilmės medžiagų dujų, garų ir rūgščių. Apsaugo nuo smulkių kietųjų ir skystųjų dalelių, radioaktyvių ir toksiškų kritulių bei mikroorganizmų. Efektyvus radiologinio, cheminio ir biologinio aplinkos užterštumo metu. Žalia indikacinė linija rodo, kad filtras taip pat apsaugo nuo amoniako ir amonio junginių mikrodalelių bei garų ir kritulių.

Naudojamas NATO karių, policijos ir specialiosios paskirties padaliniuose, gaisrininkų ir gelbėtojų, laivyno darbuotojų, pramonės darbuotojų.

40mm tvirtinimas tinka prie beveik visų žinomų dujokaukių (USA, Rusia ir kitų gamintojų).
Pro 2000 CF32

Daugiau foto

  • Pro 2000 CF32

Detalės

Scott dujų filtras Pro 2000 CF32 A2B2E2K2-P3. Patikimas greitai užsukamas su 40mm anga filtras apsaugantis nuo organinės ir neorganinės kilmės medžiagų dujų, garų ir rūgščių. Apsaugo nuo smulkių kietųjų ir skystųjų dalelių, radioaktyvių ir toksiškų kritulių bei mikroorganizmų. Efektyvus radiologinio, cheminio ir biologinio aplinkos užterštumo metu. Žalia indikacinė linija rodo, kad filtras taip pat apsaugo nuo amoniako ir amonio junginių mikrodalelių bei garų ir kritulių. Naudojamas NATO karių, policijos ir specialiosios paskirties padaliniuose, gaisrininkų ir gelbėtojų, laivyno darbuotojų, pramonės darbuotojų. 40mm tvirtinimas tinka prie beveik visų žinomų dujokaukių (USA, Rusia ir kitų gamintojų). Būklė: Filtrai originalioje pakuotėje. Po galiojimo.

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.

 
Mano krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.

Vilko takas

Tapkite mūsų facebook draugais

karine-apranga-fb

Bendruomenės apklausa

Ar Jus tenkina mūsų siuntų pristatymas Lietuvos paštu?