Batai Goliath SPSR Conductive.

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

Prekės pavadinimas Kaina Vnt.
SPSR 42 dydis (mažai dėvėti)
34,75 €
SPSR 43 dydis (mažai dėvėti)
34,75 €
SPSR 44 dydis (dėvėti)
30,41 €
SPSR 44 dydis (mažai dėvėti)
34,75 €
SPSR 45 dydis (mažai dėvėti)
34,75 €
AR

Trumpas aprašymas

Specialūs batai Goliath SPSR labai kokybiški batai su pirštų apsauga ir specialios konstrukcijos padu. Tvirtos dvigubos siūlės ir dvigubo sluoksnio natūrali oda atspari drėgmei. Paaukštintas aulas tvirtai saugo pėdos sanarį. Antistatinė, smūgius absorbuojanti ir antibakterinė vidaus danga, DDR technologija. Pirštų apsauga atlaiko smūgį iki 200 džiaulių. Atitinka saugumo standartą batams EN ISO 20345:2011.
Padas atsparus karčiui ir temperatūrai iki 300 laipsnių, atsparūs tepalų ir kitokių naftos produktų poveikiui. Neslystantis SRC bandymus atitinkantis padas, antistatinis. Labai tvirti, patogūs ir kokybiški batai.

Daugiau foto

Detalės

Specialūs batai Goliath SPSR labai kokybiški batai su pirštų apsauga ir specialios konstrukcijos padu. Tvirtos dvigubos siūlės ir dvigubo sluoksnio natūrali oda atspari drėgmei. Paaukštintas aulas tvirtai saugo pėdos sanarį. Antistatinė, smūgius absorbuojanti ir antibakterinė vidaus danga. Pirštų apsauga atlaiko smūgį iki 200 džiaulių. Atitinka saugumo standartą batams EN ISO 20345:2011. Padas atsparus karčiui ir temperatūrai iki 300 laipsnių, atsparūs tepalų ir kitokių naftos produktų poveikiui. Neslystantis SRC bandymus atitinkantis padas, antistatinis. Labai tvirti, patogūs ir kokybiški batai.

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') atskirti galite frazes.

 
Mano krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.

Vilko takas

Tapkite mūsų facebook draugais

karine-apranga-fb