Karalienės Gurkha (Nepalo samdinių) pulko, transporto Karininko apykaklės ženklas. Nr.28

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: Prekyboje

16,99 €
AR

Trumpas aprašymas

Karalienės Gurkha pulko, transporto Karininko apykaklės ženklas. Gurkha tai samdytas karys iš Nepalo prov., rečiau Indijos. Gurkhos tarnauja , ne tik D,Britanijos kariuomenėje, bet savo pulkus turi ir Nepalo , Indijos, Bruneo, Singapūro ir kt. kariuomenėse, jie yra kažkas panašaus kaip Prancūzu svetimšalių legionas. Iš Gurkhas sen. kalbos jų pavadinimas reiškia "saugotojai". Jie taip siejami su ženkle vaizduojamais lenktais Nepalietiškais peiliais ir turi bebaimių karių reputacija.
Ženklas labai retas, Gurkhos gerbia ir saugo savo reliktus. Pagamintas iš žalvario su melchioru. Dydis 2.5x2.5cm. Puikios būklės, mažai dėvėtas.

Daugiau foto

Detalės

Queen's Own Gurkha Transport Regiment Officers Collar Badge. The Queen's Own Gurkha Logistic Regiment also known as 10 The Queen's Own Gurkha Logistic Regiment or 10 QOGLR is a regiment of the British Army's Royal Logistic Corps. The Gurkhas are soldiers native to the Indian subcontinent of Nepalese nationality and ethnic Nepalis of Indian nationality recruited for the British Army. Indian Army Chief of Staff Field Marshal Sam Manekshaw once stated that"If a man says he is not afraid of dying, he is either lying or he is a Gurkha."

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') atskirti galite frazes.

 
Mano krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.

Vilko takas

Tapkite mūsų facebook draugais

karine-apranga-fb