Mano krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.

Vilko takas

Tapkite mūsų facebook draugais

karine-apranga-fb

 

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

Perkant prekes karineapranga.lt, prekės bus pristatytos AB "Lietuvos paštas" arba siuntinius virš 2-jų kg siunčiame per kurjerius.

  • Jūsų siunta bus išsiųsta nurodytu adresu ne vėliau kaip per 3 d.d. Paprastai prekės pristatymas Jūsų adresu trunka iki dviejų darbo dienų.

  • Prekiaujant ne nauja ir nauja karine apranga, karine avalyne ir ekipuote kartais pasitaiko taip, kad net apžiūrėjus siunčiamą prekę pirkėjui yra išsiunčiama prekė su kažkokiais defektais. Tokiais atvejais, prašome kreiptis www. karineapranga.lt nurodytais kontaktais. Norime pabrėžti, kad visais tokiais atvejais problemos yra sprendžiamos.

  • Norėdami išlaikyti žemą rinkos kainą ir perduoti pirkėjui prekę, neslepiant jos tikrosios būklės, e-parduotuvės www.karineapranga.lt darbuotojai negerina gaunamų prekių būklės, nekeičia ekipuotės dalių, neplauna karinės aprangos, „nevaksuoja“ karinės avalynės norėdami paslėpti trūkumus. Taipogi, kai kuri apranga ir ekipuotė turi ribotą skalbimų skaičių ir pirkėjas pats turėtų spręsti kada, ką ir kaip skalbti. 

  • Nuotraukose esantys prekių vaizdų atspalviai gali nežymiai skirtis nuo parduodamų prekių spalvos.

 

 

 

Dovanų kuponai

Naujienlaiškis