Prekės
Kita (148)

Apie karineapranga.lt

  •     Apie mus

       E - parduotuvė www.karineapranga.lt įsteigta, siekiant pateikti pirkėjui kokybišką, funkcionalią ir laiko išbandytą prekę už prieinamą kainą.

        www.karineapranga.lt prekiauja naudota, nauja karine ir kitų jėgos tarnybų naudojama avalyneaprangaekipuote

       Norėdami išlaikyti jau sėkmingai veikiančios įmonės tradicijas, UAB "KF/SIK Vilko takas" komanda siųlys www.karineapranga.lt pirkėjams kokybišką profesionalams gaminama karinę apranga, karinę avalynę ir ekipouotę.

  • Parduodamą karinę aprangą, karinę - taktinę avalynę ir ekipuotę, bei įrangą skirstome į tris grupes:

      1. Nauja – karinė apranga, karinė avalynė, ekipuotė ir įranga, kuri yra nauja, originalioje pakuotėje arba be pakuotės. Nei karto nebuvo dėvėta, avėta ar kitaip naudota pagal funkcinę paskirtį.

      2. Mažai dėvėta - karinė apranga, taktinė ir karinė avalynė, ekipuotė ir įranga, kuri buvo naudota pagal paskirtį trumpą laiką, be didelių nusidėvėjimo požymių.

      3. Dėvėta - karinė apranga, kareiviška avalynė, amunicija – ekipuotė, bei kita įranga, kuri buvo naudota pagal paskirtį, tačiau nėra ribojančių tolesnį panaudojimą pagal funkcinę paskirtį veiksnių. Karinė apranga, kariška avalynė ir ekipuotė yra be defektų ar pažeidimų.

    P.S. Norėdami išlaikyti žemą rinkos kainą ir perduoti pirkėjui prekę neslepiant jos tikrosios būklės, e-parduotuvės www.karineapranga.lt darbuotojai negerina gaunamų prekių būklės. Nekeičia ekipuotės dalių, neplauna karinės aprangos, „nevaksuoja“ karinės avalynės norėdami paslėpti trūkumus. Taipogi kai kuri apranga ir ekipuotė turi ribotą skalbimų skaičių ir pirkėjas pats turėtų spręsti kada, ką ir kaip skalbti.

             Nuotraukose esantys prekių vaizdų atspalviai gali nežymiai skirtis nuo parduodamų prekių spalvos.

www.karineapranga.lt

Visa, šiame puslapyje pateikiama informacija yra sukurta  www.karineapranga.lt administracijos. 

  • Kaip pirkti e-parduotuvėje www.karineapranga.lt

1. Išsirinkite norimą prekę ir vietoje 0 įrašykite jums reikalingą prekių kiekį.

2. Paspauskite "Į krepšelį"

3. Paspauskite "Apmokėti" 

4. Suveskite savo kontaktinę informaciją, būtinai nurodykite pašto kodą.

5. Nurodę pristatymo adresą, kontaktinę informaciją paspauskite ''Toliau''

6. Pasirinkite  apmokėjimo būdą, ar pirksite kaip svečias ar kaip registruotas pirkėjas..

7. Patvirtindami mokėjimo informaciją pažymėkite langelį varnele prie užrašo ''Mano pristatymo ir sąskaitų gavimo adresas yra tas pats''.

8. Peržiūrėkite užsakymo informaciją, nurodytą pristatymo vietą bei pristatymo būdą ir spauskite ''Pateikti užsakymą''.

9. 1 - 2 min bėgyje iš sistemos Jums bus išsiųstas automatinis užsakymo patvirtinimas, kuriame matysite užsakytas prekes bei sąskaitą į kurią reikia pervesti pinigus. Jei užsakymo patvirtinimo per nurodytą laiką negausite, rašykite el. paštu oc@karineapranga.lt arba skambinkite telefonu 8 652 86686.

10. Po atlikto mokėjimo Jums bus išsiųstas patvirtinimas apie pinigų gavimą, o išsiuntus prekes bus atsiųstas patvirtinimas apie prekių išsiuntimą nurodant siuntinio numerį.

  • Kaip pasirinkti aprangos dydį?

PVZ Švarkas MTP 170/104.

Pirmas skaičius  (170) ūgis, antras (104) apimtis (krūtinė arba liemuo). Dar pasitaiko ir 3-ias skaičius, tačiau jis standartinis. 

Ugis S-160, M-170, L-180, XL-190, XXL-2 ir daugiau. 

Apimtis S-88, M-96, L-104, XL-112, XXL-120 ir daugiau. 

Avalynės dydį rašome pagal EU standartus. Darant pavedimą galite prirašyti savo batų vidpadžio dydį cm. PVZ 28,5 cm.