Prekės
Kita (148)

Karinė dujokaukė Forsheda F2, pagaminta Švedijoje.

Kaina: 80,28 €
Neturime
Trumpas aprašymas

Karinė dujokaukė Forsheda F2 nuo 1997 m. ir šiuo metu naudojama Švedijos ir Latvijos kariuomenėse. Filtrų tvirtinimas standartiniu 40 mm sriegiu iš kairės arba dešinės dujokaukės pusės. Tai neapsunkina šaudymo kairiarankiams ir dešiniarankiams, priglaudžiant skruostą prie automatinio šautuvo ar kulkosvaidžio buožės. Taip pat netrukdo šaudyti granatsvaidžiais uždedamais ant peties. Matymo laukas platus - 88 procentai. Priekinėje dalyje yra speciali guminė žarnelė vandeniui atsigerti nenusiimant dujokaukės. Uždedama labai greitai, dydis reguliuojamas, tvirtinama šešiais užtempiamais dirželiais su gumomis. Tinkama ne tik kariams, bet ir dirbantiems pramonėje, kur yra tikimybė įkvėpti nuodingų garų, dujų ar kitų medžiagų.

Būklė: dėvėtos, labai geros būklės, funkcionalios, su brezentiniu dėklu (be pakuotės).

PS. Vienas, išpakuotas filtras pridedamas. Kitus filtrus ir dėklus galite įsigyti pas mus atskirai, pagal individualų poreikį.

 

Detalės

Karinė dujokaukė Forsheda F2 nuo 1997 m. ir šiuo metu naudojama Švedijos ir Latvijos kariuomenėse. Filtrų tvirtinimas standartiniu 40 mm sriegiu iš kairės arba dešinės dujokaukės pusės. Tai neapsunkina šaudymo kairiarankiams ir dešiniarankiams, priglaudžiant skruostą prie automatinio šautuvo ar kulkosvaidžio buožės. Taip pat netrukdo šaudyti granatsvaidžiais uždedamais ant peties. Matymo laukas platus - 88 procentai. Priekinėje dalyje yra speciali guminė žarnelė vandeniui atsigerti nenusiimant dujokaukės. Uždedama labai greitai, dydis reguliuojamas, tvirtinama šešiais užtempiamais dirželiais su gumomis. Tinkama ne tik kariams, bet ir dirbantiems pramonėje, kur yra tikimybė įkvėpti nuodingų garų, dujų ar kitųmedžiagų.

Būklė: dėvėtos, funkcionalios, su brezentiniu dėklu (be pakuotės).

PS. Filtrus ir dėklus galite įsigyti pas mus atskirai, pagal individualų poreikį.

Write Your Own Review
You're reviewing:Karinė dujokaukė Forsheda F2, pagaminta Švedijoje.