Prekės
Kita (142)

Neperšlampantis komplektas Gore-Tex, MTP, MPV (striukė ir kelnės). Lightweight Waterproof suit (Jacket and Trousers) MTP, MVP.

Kaina nuo Kaina: 77,92 €

Neturime
Grouped product items
Pavadinimą Kaina
MTP striukė ir kelnės M dydis (nauja)
Kaina: 98,56 €
MTP striukė ir kelnės L dydis (nauja)
Kaina: 98,56 €
MTP striukė ir kelnės XL dydis (nauja)
Kaina: 98,56 €
Light MTP MVP striukė ir kelnės M dydis (mažai dėvėtas)
Kaina: 77,92 €
Light MTP MVP striukė ir kelnės L dydis (mažai dėvėtas)
Kaina: 77,92 €
Light MTP MVP striukė ir kelnės XL dydis (mažai dėvėtas)
Kaina: 77,92 €
Light MTP MVP striukė ir kelnės S dydis (mažai dėvėtas)
Kaina: 77,92 €
Trumpas aprašymas
"Gore-Tex" MTP, MPV, neperšlampantis komplektas (striukė ir kelnės). Lightweight Waterproof suit (Jacket and Trousers) MTP, MVP. MTP (Multi Terrain Patern) MultiCam maskuojamasis raštas tinka kovinėms operacijoms gyvenvietėse ir miškingoje vietovėje. Medžiaga susideda iš 100% PA+PTFE membranos. Užtrauktukai nepralaidūs vandeniui. Atsegimai pažastyse vėdinimui. Greitai ir patogiai apsirengiama ant turimų rūbų nenusiimant batų. Striukė apačioje sutraukiama specialia įverta guma su fiksatoriais, rankogaliai su velcro juostomis. Kelnių apačioje velcro juostos.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=0JK6g9pGi0A

Detalės

MTP, MPV, neperšlampantis komplektas (striukė ir kelnės). Lightweight Waterproof suit (Jacket and Trousers) MTP, MVP.
MTP (Multi Terrain Patern) MultiCam maskuojamasis raštas, tinka kovinėms operacijoms gyvenvietėse ir miškingoje vietovėje. Medžiaga susideda iš 100% PA+PTFE membranos. Užtrauktukai nepralaidūs vandeniui. Atsegimai pažastyse vėdinimui. Greitai ir patogiai apsirengiama ant turimų rūbų nenusiimant batų.
Striukė apačioje sutraukiama specialia įverta guma su fiksatoriais, rankogaliai su velcro juostomis. Kelnių apačioje velcro juostos.

Write Your Own Review
You're reviewing:Neperšlampantis komplektas Gore-Tex, MTP, MPV (striukė ir kelnės). Lightweight Waterproof suit (Jacket and Trousers) MTP, MVP.