Prekės
Kita (148)

Kuprinė Virtus MTP 90L GU. Virtus MTP 90L GU Bergen

Neturime
Grouped product items
Pavadinimą Kaina
Kuprinė Virtus MTP 90L GU Bergen su juosmens diržu (praktiškai nauja)
Kaina: 249,99 €
Kuprinė Virtus MTP 90L GU Bergen be šoninių kišenių (praktiškai nauja)
Kaina: 199,99 €
Trumpas aprašymas

Originali ir profesionali, neperšlampama Virtus MTP kuprinė. Kuprinė tinkama ilgiems žygiams nelygia ir kalnuota vietove. Taktinė kuprinė patogi ir patvari mūšiams miškingose vietovėse ir miestuose. Kuprinės pamušalas atsparus vandeniui. Kuprinėje naudojamos Velcro juostos ir tvirti užtrauktukai. Viduje kuprinės - UTX FLEX sagtys. Patvarios sutraukiamos gumos. Kuprinėje anatomiškai suformuotos petnešos tolygiai paskirsto nešamą svorį. Skyrius šalmui. Kuprinėje yra atskiros sagtys ir juosmens diržai. Kuprinės svoris 2.7kg.

Detalės

Originali ir profesionali, neperšlampama Virtus MTP kuprinė.
Kuprinės audinys atsparus vandeniui. Kuprinė tinkama ilgiems žygiams nelygia ir kalnuota vietove. Taktinė kuprinė patogi ir patvari mūšiams miškingose vietovėse ir miestuose.
Kuprinės konstrukcija tvirta, sauganti nugarą. Lengvo ir tvirto metalo lydinio reguliuojamas rėmas. Prie nugaros besiliečianti dalis apsiūta orui pralaidžiu paminkštinimu.
Pagrindinis skyrius segasi viršuje Velcro juostomis ir iš priekio dvipusiu užtrauktuku. Kuprinės pagrindinis skyrius yra apsaugotas vandeniui atspariu audiniu su sutraukiamomis gumomis. Priekinė, erdvi, sagtimis užsegama, kišenė skirta šalmui. Neperšlampamas dėklas dokumentams. Anatomiškai suformuotos petnešos tolygiai paskirsto nešamą svorį.
Viduje yra UTX FLEX sagtys. Iš šonų, tvirtais užtrauktukais, tvirtinasi papildomi dėklai. Petnešos paminkštintos ir reguliuojasi Velcro juostomis. Kuprinėje yra atskiros sagtys ir juosmens diržai. Juos galima įsigyti atskirai. Viduje daiktus galima tvirtinti papildomais diržais. Apačioje yra papildomas skyrius, kuris segasi tvirtu užtrauktuku. Kuprinė parduodama be šoninių kišenių. Jas bus galima įsigyti atskirai.
Labai tvirta ir patikima kuprinė.
Svoris 2.7kg.

Write Your Own Review
You're reviewing:Kuprinė Virtus MTP 90L GU. Virtus MTP 90L GU Bergen